RN732BTTD97R6C50
MFR.Part #
RN732BTTD97R6C50
JLCPCB Part #
C3981208
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS