RK73H1JRTTD2870D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2870D
JLCPCB Part #
C2598580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS