RK73H2BRTTD3481D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3481D
JLCPCB Part #
C5851783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS