SG73P2ETTD56R2F
MFR.Part #
SG73P2ETTD56R2F
JLCPCB Part #
C3940822
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS