RK73G2ARTTD3570C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3570C
JLCPCB Part #
C7340139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS