RK73G2ARTTD34R0D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD34R0D
JLCPCB Part #
C7284113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS