SG73P2BRTTD3923D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3923D
JLCPCB Part #
C7311591
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS