RK73G2ARTTD1742C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1742C
JLCPCB Part #
C5724526
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS