RK73G2ARTTD1603D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1603D
JLCPCB Part #
C7284033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS