SG73P1EWTTP1073F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1073F
JLCPCB Part #
C4351893
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS