RN73H1ETTP3971B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3971B10
JLCPCB Part #
C2554250
Description
-55℃~+155℃ 3.97kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS