SG73G2ATTD33R2D
MFR.Part #
SG73G2ATTD33R2D
JLCPCB Part #
C5750401
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS