RK73G2ARTTD1602C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1602C
JLCPCB Part #
C7340035
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS