RK73B2HTTE515J
MFR.Part #
RK73B2HTTE515J
JLCPCB Part #
C2578255
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS