RK73H1ETTP5113F
MFR.Part #
RK73H1ETTP5113F
JLCPCB Part #
C317021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS