RK73G2ARTTD1581C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1581C
JLCPCB Part #
C5874099
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS