SG73P2BRTTD1152D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1152D
JLCPCB Part #
C6295110
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS