SG73P2ATTD164G
MFR.Part #
SG73P2ATTD164G
JLCPCB Part #
C4200577
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS