RN731ETTP16R4F50
MFR.Part #
RN731ETTP16R4F50
JLCPCB Part #
C3945801
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS