SG73P2BTTD8661F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8661F
JLCPCB Part #
C4035892
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS