RK73G2ARTTD1471C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1471C
JLCPCB Part #
C6974261
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS