RK73G2ARTTD1431D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1431D
JLCPCB Part #
C7049214
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS