WK73R3ATTE3323F
MFR.Part #
WK73R3ATTE3323F
JLCPCB Part #
C4098742
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS