RN732BTTD1290A25
MFR.Part #
RN732BTTD1290A25
JLCPCB Part #
C3915908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS