RK73G2ARTTD1213F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1213F
JLCPCB Part #
C6647890
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS