TNPW0805665KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805665KBYEA
JLCPCB Part #
C4318664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS