RN73H1ETTP2742B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2742B50
JLCPCB Part #
C2534882
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS