RN731ETTP1930B50
MFR.Part #
RN731ETTP1930B50
JLCPCB Part #
C4089902
Description
-55℃~+155℃ 193Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS