SG73S2E1RTTD1052D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1052D
JLCPCB Part #
C5895278
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS