ESR03EZPJ913
MFR.Part #
ESR03EZPJ913
JLCPCB Part #
C2091617
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS