RK73G1JTTD84R5F
MFR.Part #
RK73G1JTTD84R5F
JLCPCB Part #
C4002113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS