SG73P2ATTD335J
MFR.Part #
SG73P2ATTD335J
JLCPCB Part #
C4178961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS