SG73P1JRTTD1471F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1471F
JLCPCB Part #
C6294790
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS