RK73G1JTTD6340F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6340F
JLCPCB Part #
C2578049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS