RN73R2ETTD8451F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8451F25
JLCPCB Part #
C4144038
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS