SLR1TTE4991D
MFR.Part #
SLR1TTE4991D
JLCPCB Part #
C4221596
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS