RK73G1JTTD5491D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5491D
JLCPCB Part #
C4131909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS