RN732ATTD7231F50
MFR.Part #
RN732ATTD7231F50
JLCPCB Part #
C4113121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS