RN731JTTD6801D100
MFR.Part #
RN731JTTD6801D100
JLCPCB Part #
C4217669
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS