RK73G1JTTD4322F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4322F
JLCPCB Part #
C2578997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS