RN731JTTD2181C10
MFR.Part #
RN731JTTD2181C10
JLCPCB Part #
C4049181
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS