RK73G1JTTD7322F
MFR.Part #
RK73G1JTTD7322F
JLCPCB Part #
C4198969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS