RK73G1JTTD4122C
MFR.Part #
RK73G1JTTD4122C
JLCPCB Part #
C4068319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS