RN732BTTD3051D100
MFR.Part #
RN732BTTD3051D100
JLCPCB Part #
C4190723
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS