SG73S1ETTP6811D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6811D
JLCPCB Part #
C4085144
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS