ERJ-H3QD1R65V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R65V
JLCPCB Part #
C5735477
Description
-55℃~+175℃ 1.65Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS