RK73G1JTTD4123C
MFR.Part #
RK73G1JTTD4123C
JLCPCB Part #
C2582038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS