RK73G1JTTD3650F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3650F
JLCPCB Part #
C2578015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS