RN732ATTD4121A05
MFR.Part #
RN732ATTD4121A05
JLCPCB Part #
C4258769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS