RK73G1JTTD2610C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2610C
JLCPCB Part #
C4343783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS